Pro milovníky domácího relaxu a odpočinku po vyčerpávajícím dni nabízíme možnost relaxace v pohodlí domova v podobě . Pokud se potřebujete uvolnit, pokud vás bolí hlava a záda z celodenního stresu a napětí, vířivá vana vám pomůže relaxovat.
http://spa-studio.cz/cs/obchod/parni-aroma-do-parni-sauny-1l-rozmaryn-steamr/“ title=“http://spa-studio.cz/cs/obchod/parni-aroma-do-parni-sauny-1l-rozmaryn-steamr/“>http://spa-studio.cz/cs/obchod/parni-aroma-do-parni-sauny-1l-rozmaryn-steamr/“ title=“http://spa-studio.cz/cs/obchod/parni-aroma-do-parni-sauny-1l-rozmaryn-steamr/“>vířivka , neboli vířivá vana, slouží k odbourání ztuhlosti a k příjemné masáži po práci nebo při potřebě pořádně si odpočinout. V pohodlí a klidu domova můžete relaxovat vevířivka, a to jak jak dlouho sami chcete. Ve vířivka můžete relaxovat sami, s přáteli, partnerem či partnerkou i s rodinou.

Relaxace

Záleží na velikosti a typu vířivé vany, jaký počet osob v ní může společně relaxovat. Pokud nemáte čas oddat se uvolňující masáži, je vířivá vana pro vás dobrým řešením. Zbavíte se napětí a získáte novou energii.

Komentáře nejsou povoleny.